Klubas pasižymi naujovišku interjeru, kuriame puikai jausis ne tik šiuolaikiniai klubo lankytojai, bet ir vyresnio amžiaus erotikos gurmanai. Čia visada Jūsų lauks platus gėrimų asortimetas, malonus bei draugiškas personalas, stulbinantys šokėjų pasirodymai bei gausybė puikių pojučių.

4Play klubo personalas pasiruošęs ne tik žaismingam Jūsų sutikimui, bet ir nustebinti Jus nestandartiška Lietuvoje savo rinkodara. Įėjimas į klubą yra nemokamas, bet tik į baro zoną, kurioje Jūs galėsite mėgautis puikiais gėrimais, malonia kompanija ir nebūsite įpareigotas stebėti pasirodymų ir išlaidauti arbatpinigiams šokėjoms, tai turėtų padėti drovesniems lankytojams labiau atsipalaiduoti ir apsispręsti kas juos žavi labiau, bendravimas su baro personalu ar šokėjų pasirodymai.

Apsisprendę, kad nori karštesnių pojūčių, klubo lankytojai visada galės pereiti į pasirodymams skirtą erdvę, už papildomą mokestį ir rinktis sau priimtiną laisvalaikio praleidimo būdą, stebėti pasirodymus, užsisakyti pasirodymus privačiuose ar V.I.P apartamentuose, kuriuose jie taip pat galės laiką leisti puikioje amosferoje, bei pliuškentis sukūrinėje „Jacuzzi“ vonioje.

Klubas įrengtas ir sukurtas padedant tikrų savo srities profesionalų, kurie turėdami didžiulę patirtį šioje veikloje ir konsultuodami naujojo klubo savininkus padėjo sukurti puikią ir jaukią klubo atmosferą, bei netradicinę rinkodarą. Klube visada yra laukiami tiek ramiai po sunkių darbų norintys atsipalaiduoti lankytojai, tiek siautulingą vakarėlį gimtadienio ar bernvakario progą atšvęsti lankytojai.

Puiki klubo lokacija šalia puikių ir garsių viešbučių, ir tai, kad klubas randasi pagrindinėje Vilniaus naktinio gyvenimo arterijoje Vilniaus gatvėje, daro šį klubą dar patrauklesniu ir labiau pasiekiamu naktinio gyvenimo mėgėjų.

Taigi, metas 4Play, užsukite ir labai tikimės,
kad 4Play nepaliks abejingų.

4Play club