Tai viena naujausių, linksmiausių ir populiariausių mūsų paslaugų. Minant dviračio pedalus, mėgaujatės įspūdingais senamiesčio peizažais ir be jokios abejonės traukiate aplinkinių dėmesį. Skambant linksmiems muzikos ritmams jus aptarnaus žavi barmenė. Gera nuotaika ir aplinkinių dėmesys jums garantuotas.

Šiuo dviračiu – baru vienu metu gali važiuoti net 14 žmonių, bet mina tik 10 iš visos grupės. Jį gali minti tiek vyrai, tiek moterys. Šis baras ant ratų turi stogelį, todėl tinka būti naudojamas ir lijant lietui. Siūlome nuomotis mūsų pramoginį įrenginį ne mažesniai nei 6-8 asmenų grupei, nes priešingu atveju teks labai paprakaituoti norint jį paminti, kadangi dviratis neturi jokio variklio, vienintėlė jį stumianti jėga esate – Jūs, o Jūsų saugumui užtikrinti barą ant ratų vairuos mūsų vairuotojas.

Jei kartais esate pavienis turistas ar vietinis gyventojas, esate draugų grupė iš dviejų ar trijų asmenų, nesidrovėkite ir registruokitės internetu ar skambinkite į mūsų karštą liniją, nes mes renkame grupes iki kol surenkame optimalų kiekį žmonių. Tai galėtų būti įdomi patirtis ir puiki proga susipažinti su naujais žmonėmis ir šauniai praleisti laiką.Kaina:

Nuo 35 €/asm.
*Kaina derinama individualiai, priklausomai nuo žmonių skaičiaus.


Sudomino? Turite daugiau klausimų?
Nieko nelaukite ir susisiekite su mumis el. Paštu arba tel nr., nes vietų skaičius sparčiai tirpsta.

Pasiūlymas
Nemokamas atvežimas į klubą
Sužinoti daugiau

Rezervacija

Skambinkite telefonu (viber, whatsapp) +370 (673) 01 297
arba užpildykite formą apačioje